Bijeenkomsten Blankenstein voor Warmteplan en Netcongestie
Ontbijtbijeenkomsten op Blankenstein: Samen werken aan een duurzame toekomst
In samenwerking met de gemeente Meppel organiseert ICC Parkmanagement Meppel (ICC-PMM) een reeks ontbijtbijeenkomsten voor ondernemers op bedrijventerrein Blankenstein. Het doel van deze bijeenkomsten is om gezamenlijk een warmteplan op te stellen en de netcongestie in kaart te brengen, evenals mogelijke oplossingen hiervoor te bespreken.
Terugblik op de eerste bijeenkomst
Op 30 januari 2025 vond de eerste ontbijtbijeenkomst plaats bij MyHotel. Tijdens deze sessie kwamen ondernemers samen om te praten over de toekomst van energie en ondernemen op Blankenstein. Ook gaf Leandra Troost, eigenaar van MyHotel en MyOffice een presentatie en rondleiding op deze toekomstbestendige locatie. De opkomst was groot en de discussies waren constructief, wat de basis legde voor verdere samenwerking op het gebied van duurzaamheid en energievoorziening.
Tweede ontbijtbijeenkomst: Donderdag 6 maart
Morgen, donderdag 6 maart, vindt de tweede ontbijtbijeenkomst plaats bij MyHotel. Tijdens deze sessie zullen experts en ondernemers samenkomen om de uitdagingen rondom netcongestie te bespreken en te werken aan een gezamenlijk warmteplan. Ondernemers die geïnteresseerd zijn om deel te nemen, kunnen zich nog aanmelden via de activiteitenpagina van deze website!
Laatste bijeenkomst: Donderdag 17 april
De afsluitende ontbijtbijeenkomst staat gepland voor donderdag 17 april. Ook voor deze sessie is het nog mogelijk om je aan te melden. Tijdens deze bijeenkomst zullen de resultaten van de eerdere sessies worden besproken en verdere stappen worden gepland om de besproken oplossingen te implementeren.
Aanmelden en meer informatie
Voor meer details over de bijeenkomsten en het programma kun je terecht op de activiteitenpagina van deze website. We hopen op een grote opkomst en kijken uit naar de samenwerking met alle ondernemers op Blankenstein om te werken aan een duurzame en toekomstbestendige bedrijfsomgeving.